Choď na obsah Choď na menu
 


Okres Turčianske Teplice

16. 12. 2010

Komunálne voľby 2010

Starostovia a kandidáti v okrese Turčianske Teplice

 

Abramová, Milan Černák, 62, Zvolený, SMER

Abramová, Marieta Biziková, 28, NEKA

Blažovce, Dušan Lukáč, 64, Zvolený, NEKA

Blažovce, Milan Michalka, 21, NEKA

Bodorová, Ján Fábry, 43, Zvolený, SMER

Borcová, Marcela Pavlásková, 42, Zvolená, SaS

Borcová, Jozef Rišian, 36, ĽS-HZDS

Borcová, Anton Panáček, 4, SMER

Brieštie, Pavel Beňo, 57, Zvolený, SMER

Budiš

Čremošné, Milan Hruška, 31, Zvolený, ĽS-HZDS

Dubové, Ľubomír Lettrich, 227, Zvolený, ĽS-HZDS

Dubové, Miloslav Daubner, 146, SMER

Dubové, Jozefína Rakytová, 67, SDKÚ-DS, KDH

Háj, Jarmila Ižipová, 201, Zvolená, ĽS-HZDS

Háj, Marta Kwiatkovská, 40, SMER

Horná Štubňa, Ondrej Piški, 573, Zvolený, NEKA

Horná Štubňa, Andrej Králik, 40, SDĽ

Ivančiná, Rastislav Kraus, 37, Zvolený, SMER

Ivančiná, Ivan Blaško, 30, NEKA

Jasenovo, Mária Ertelová, 77, Zvolená, ĽS-HZDS

Jazernica, Jaroslav Marek, 104, Zvolený, SMER

Kaľamenová, Martina Čičmancová, 60, Zvolená, SMER

Liešno, Zdenka Judáková, 36, Zvolená, SMER

Malý Čepčín, Elena Schererová, 214, Zvolená, SMER

Moškovec, Anna Staňová, 33, Zvolená, NEKA

Mošovce, Peter Mojtek, 410, Zvolený, SMER

Mošovce, Peter Košík, 264, NEKA

Mošovce, Danuša Lúdiková, 72, ĽS-HZDS

Ondrašová, Adam Staňo, 26, Zvolený, NEKA

Ondrašová, Peter Polerecký, 22, SMER

Rakša, Anna Ursínyová, 91, Zvolená, ĽS-HZDS

Ratkovo, Zdenka Gajdošová, 57, Zvolená, SDKÚ-DS

Ratkovo, Rastislav Frkáň, 55, SMER

Rudno, Dušan Menich, 102, Zvolený, SMER

Rudno, Vladimír Klein, 27, NEKA

Sklené, Ján Gutten, 161, Zvolený, NEKA

Sklené, Erika Lahutová, 155, SMER

Sklené, Jaroslav Pagáč, 66, NEKA

Sklené, Lívia Kajanová, 26, NEKA

Slovenské Pravno, Marta Hrúzová, 208, Zvolená, ĽS-HZDS

Slovenské Pravno, Ľubomír Lichner, 172, SMER

Slovenské Pravno, Jozef Mikeš, 141, NEKA

Slovenské Pravno, Miroslav Pastierovič, 27, NEKA

Turček, Oľga Wagnerová, 139, Zvolená, NEKA

Turček, Marián Rusnák, 101, NEKA

Turček, Margita Stračinová, 93, KDH

Turček, Peter Molnár, 14, NEKA

Turčianske Teplice, Michal Sygút, 2 162, Zvolený, NEKA

Turčianske Teplice, Jozef Turčány, 1 559, NEKA

Turčianske Teplice, Daniel Baťka, 126, KDH

Veľký Čepčín, Jana Boďová, 127, Zvolená, NEKA

Veľký Čepčín, Ivan Rakyta, 12, SDĽ

 

Mesto a obce okresu Turčianske Teplice

(Väčšinou len zelene zvýraznené obce obsahujú aj výsledky komunálnych volieb, ostatné prekliky sú len na Wikipédiu)

 

Abramová | Blažovce | Bodorová | Borcová | Brieštie | Budiš | Čremošné | Dubové | Háj | Horná Štubňa | Ivančiná | Jasenovo | Jazernica | Kaľamenová | Liešno | Malý Čepčín | Moškovec | Mošovce | Ondrašová | Rakša | Rudno | Sklené | Slovenské Pravno | Turček | Turčianske Teplice | Veľký Čepčín

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.