Choď na obsah Choď na menu
 


Okres Liptovský Mikuláš

15. 12. 2010

Komunálne voľby 2010

Starostovia okresu Liptovský Mikuláš a kandidáti:

 

Beňadiková, Ján Martinovič, 190, Zvolený, NEKA

Bobrovec, Ladislav Sedlák, 458, Zvolený, KDH, SDKÚ-DS

Bobrovec, Roman Vrabec, 215, NEKA

Bobrovec, Vladimír Moravčík, 123, NEKA

Bobrovec, Tomáš Hrtko, 81, NEKA

Bobrovník, Ivan Ivanovský, 64, Zvolený, SMER

Bobrovník, Peter Kolár, 25, MOST - HÍD

Bukovina, Pavol Debnár, 54, Zvolený, SMER

Bukovina, Mikuláš Kabzan, 18, ĽS-HZDS

Bukovina, Mária Teniaková, 12, NEKA

Demänovská Dolina, Jakub Vojtek, 108, Zvolený, NEKA

Demänovská Dolina, Peter Špirko, 93, NEKA

Demänovská Dolina, Ivan Šimko, 0, NEKA

Demänovská Dolina, Tibor Kočtúch, 0, NEKA

Demänovská Dolina, Jozef Hurtaj, 0, SDKÚ-DS, KDH

Dúbrava, Vladimír Janičina, 540, Zvolený, NEKA

Galovany, Stanislav Devečka, 107, Zvolený, SMER

Gôtovany, Pavel Droppa, 134, Zvolený, SMER

Gôtovany, Zuzana Vučkan, 71, NEKA

Gôtovany, Jozef Cút, 70, NEKA

Huty, Milan Badlík, 68, Zvolený, ĽS-HZDS

Huty, Juraj Staš, 54, SMER

Huty, Pavol Sálus, 5, ND

Hybe, Martin Piovarči, 442, Zvolený, SMER

Jakubovany, Dušan Žiaran, 185, Zvolený, SNS, ĽS-HZDS, SMER

Jalovec, Juraj Poproč, 95, Zvolený, SNS

Jalovec, Peter Lepiš, 56, NEKA

Jalovec, Milan Danko, 25, SDKÚ-DS

Jamník, Dušan Španko, 115, Zvolený, SDĽ

Jamník, Pavel Dzuriak, 101, SMER

Jamník, Mária Pavkovčeková, 36, NEKA

Konská, Milan Uličný, 100, Zvolený, NEKA

Konská, Zdeno Lizúch, 25, SDĽ

Kráľova Lehota, Vladimír Kapríni, 295, Zvolený, NEKA

Kvačany, Jozef Grúň, 180, Zvolený, NEKA

Kvačany, Milan Galica, 73, KDH

Kvačany, Vladimír Ďuroň, 57, NEKA

Lazisko, František Púčik, 166, Zvolený, HZD

Lazisko, Jaroslav Pauko, 65, NEKA

Liptovská Anna, Ivan Bella, 44, Zvolený, NEKA

Liptovská Kokava, Július Porubän, 380, Zvolený, SMER

Liptovská Kokava, Pavel Fiačan, 72, SDKÚ-DS, SaS

Liptovská Kokava, Dušan Grünvaldský, 23, NEKA

Liptovská Kokava, Andrea Porubänová, 21, SNS

Liptovská Porúbka, Jana Gazdičová, 198, Zvolená, NEKA

Liptovská Porúbka, Marián Sklenár, 162, NEKA

Liptovská Porúbka, Anna Fáberová, 85, NEKA

Liptovská Porúbka, Miroslav Frniak, 61, NEKA

Liptovská Porúbka, Norbert Adamec, 56, SMER

Liptovská Sielnica, Dušan Sokol, 128, Zvolený, KDH

Liptovská Sielnica, Igor Guráň, 55, SMER

Liptovské Beharovce, Jozef Malý, 33, Zvolený, SNS

Liptovské Beharovce, Vladimír Čáni, 15, SDKÚ-DS

Liptovské Kľačany, Viera Tomčíková, 133, Zvolená, HZD

Liptovské Matiašovce, Ján Jaňák, 126, Zvolený, NEKA

Liptovské Matiašovce, Eva Ivanová, 52, KDH

Liptovský Hrádok, Branislav Tréger, 1 953, Zvolený, NEKA

Liptovský Ján, Juraj Filo, 331, Zvolený, SMER

Liptovský Mikuláš

Liptovský Ondrej, Ľuboš Žubor, 248, Zvolený, NEKA

Liptovský Ondrej, Stanislav Uličný, 31, SDĽ

Liptovský Peter, Anna Papajová, 429, Zvolená, NEKA

Liptovský Peter, Jaroslav Banáš, 94, SMER

Liptovský Peter, Pavol Lojdl, 69, SDKÚ-DS, KDH

Liptovský Trnovec, Vladimír Adamčík, 122, Zvolený, NEKA

Liptovský Trnovec, Karol Maťko, 86, NEKA

Liptovský Trnovec, Peter Bulla, 61, NEKA

Liptovský Trnovec, Rastislav Mikuláš, 60, SDKÚ-DS, SaS, KDH, OKS

Liptovský Trnovec, Ľubomír Hollý, 34, NEKA

Ľubeľa, Milan Kubík, 340, Zvolený, SMER, SNS, ĽS-HZDS

Ľubeľa, Jozef Urban, 236, SDKÚ-DS, SaS

Malatíny, Peter Pethö, 91, Zvolený, HZD, SMER

Malatíny, Ferdinand Pethö, 34, SDĽ

Malé Borové, Ján Kokoška, 57, Zvolený, ĽS-HZDS

Malé Borové, Miroslav Kováč, 46, NEKA

Malé Borové, Martin Baranec, 8, NEKA

Malé Borové, Jaroslav Červeň, 6, SMER

Malužiná, Štefan Firášek, 89, Zvolený, SDKÚ-DS

Malužiná, Martin Španko, 63, NEKA

Nižná Boca, Jozef Böhmer, 76, Zvolený, NEKA

Nižná Boca, Martina Mäsiarová, 25, NEKA

Partizánska Ľupča, Ľubomír Frič, 356, Zvolený, SMER

Partizánska Ľupča, Július Sokol, 150, SNS

Partizánska Ľupča, Vojtech Baldovič, 97, SDKÚ-DS, KDH

Partizánska Ľupča, Ľubomír Rybák, 68, NEKA

Partizánska Ľupča, Helena Jungová, 46, SaS

Pavčina Lehota, Miroslav Ščasný, 119, Zvolený, SNS, SMER, ĽS-HZDS

Pavčina Lehota, Daniel Klepáč, 81, NEKA

Pavčina Lehota, Radka Kureková, 20, NEKA

Pavlova Ves, Rudolf Tomko, 86, Zvolený, NEKA

Pavlova Ves, Jaroslav Rády, 26, NEKA

Podtureň, Marián Vojtík, 465, Zvolený, SMER

Podtureň, Mikuláš Kačmarik, 57, SDKÚ-DS, SaS, KDH

Pribylina, Milan Kohút, 411, Zvolený, NEKA

Pribylina, Dagmar Jurčová, 184, NEKA

Pribylina, Ján Čabaj, 128, SMER

Pribylina, Miroslav Baláž, 0, SF

Prosiek, Peter Majerčiak, 84, Zvolený, ĽS-HZDS

Prosiek, Milan Vozár, 54, NEKA

Smrečany, Vladimír Šiarnik, 267, Zvolený, SDKÚ-DS

Smrečany, Iveta Moravčíková, 79, NEKA

Svätý Kríž, Dušan Matejka, 284, Zvolený, NEKA

Svätý Kríž, Peter Tomčík, 167, SDKÚ-DS, SaS, KDH

Svätý Kríž, Dušan Matejka, 3, HZD

Trstené, Anna Naďová, 89, Zvolená, SDKÚ-DS

Uhorská Ves, Vladimír Multáň, 113, Zvolený, NEKA

Uhorská Ves, Milan Beťko, 73, SMER

Uhorská Ves, Jana Hvizdošová, 45, NEKA

Uhorská Ves, Mária Beťková, 42, NEKA

Uhorská Ves, Tibor Perašín, 12, NEKA

Vavrišovo, Ľubomír Račko, 138, Zvolený, NEKA

Vavrišovo, Ľudovít Surovček, 87, NEKA

Vavrišovo, Ľubica Chlebová, 72, NEKA

Vavrišovo, Ján Janotka, 45, NEKA

Vavrišovo, Dušan Janotka, 20, NEKA

Važec, Rastislav Profant, 467, Zvolený, SMER

Važec, Milan Lištiak, 224, NEKA

Važec, Daniel Šeďo, 160, ĽS-HZDS

Važec, Milan Pafko, 90, NEKA

Važec, Jaroslav Bednár, 86, SNS

Veľké Borové, Kamil Jančura, 22, Zvolený, KDH

Veľké Borové, Jozef Belko, 15, NEKA

Veterná Poruba, Desana Stromková, 122, Zvolená, NEKA

Vlachy, Ladislav Guoth, 183, Zvolený, SMER

Vlachy, Dagmar Chvojková, 175, HZD

Vyšná Boca, Ľubica Trégerová, 75, Zvolená, SMER

Vyšná Boca, Pavel Králik, 39, SaS

Východná, Pavel Krupa, 847, Zvolený, NEKA

Východná, Milan Rezník, 170, SMER

Východná, Pavel Jurík, 64, NEKA

Závažná Poruba, Pavel Baráni, 297, Zvolený, NEKA

Závažná Poruba, Magdaléna Iľanovská, 221, NEKA

Závažná Poruba, Peter Jambrich, 116, NEKA

Žiar, Peter Moravčík, 140, Zvolený, NEKA

Žiar, Marta Balgová, 78, SDKÚ-DS

Žiar, Soňa Priechodská, 57, NEKA

 

Mestá a obce okresu

(Obce s výsledkami volieb v r. 2010 sä väčšinou vyznačené zelene, ostatné prekliky sú len na Wikipédiu)

 

Beňadiková | Bobrovček | Bobrovec | Bobrovník | Bukovina | Demänovská Dolina | Dúbrava | Galovany | Gôtovany | Huty | Hybe | Ižipovce | Jakubovany | Jalovec | Jamník | Konská | Kráľova Lehota | Kvačany | Lazisko | Liptovská Anna | Liptovská Kokava | Liptovská Porúbka | Liptovská Sielnica | Liptovské Beharovce | Liptovské Kľačany | Liptovské Matiašovce | Liptovský Hrádok | Liptovský Ján | Liptovský Mikuláš | Liptovský Ondrej | Liptovský Peter | Liptovský Trnovec | Ľubeľa | Malatíny | Malé Borové | Malužiná | Nižná Boca | Partizánska Ľupča | Pavčina Lehota | Pavlova Ves | Podtureň | Pribylina | Prosiek | Smrečany | Svätý Kríž | Trstené | Uhorská Ves | Vavrišovo | Važec | Veľké Borové | Veterná Poruba | Vlachy | Východná | Vyšná Boca | Závažná Poruba | Žiar

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.